Dark Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Home of Dark Blood guild
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sector Rogue

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Sector




Posts : 1
Join date : 2009-02-09

Sector Rogue Empty
PostSubject: Sector Rogue   Sector Rogue EmptyMon Feb 09, 2009 8:23 pm

*. Nume:Daniel
*. Varsta (min 16):20
*. Locatie:Tulcea
*. Sex:Male
*. Char Name:Sector
*. Race:Undead
*. Class:Rogue
*. Level:80
*. Specc:Mutilate 51/13/7
*. Armory Link: http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Sector
*. De ce vrei sa te alaturi la Dark Blood?:Pentru ca e guilda de romani,si cunosc ceva playeri din ea cu care ma inteleg bine,si ar fi misto sa pot juca cu ei.
*. Guide Anterioare?:Dark Bllood
*. Raid experience Pre-TBC:Onyxia's Lair
*. Raid experience Pre-WOTLK:Nu am fost in raiduri de TBC
*. De ce ar trebuii sa te acceptam?: Pai pentru ca sunt roman in primul rand,si apoi....have fun cu voi:)
*. Ce poti sa faci pt noi??:Dps in HC si raiduri ,eventual niste LW crafted items mai incolo cand cresc skilul.
*. Cand poti raida si pt cat timp?:Pai eu lucrez Luni-Vineri de la 09:00 AM - 17:00 PM ..dupa 5 seara pana la 12-1-2 noaptea pot,si in weekenduri
*. Care este scopul tau in WOW?:Get better gear,si sa have fun.
*. Cat de important este lootul pt tine?:Este important daca imi trebuie,daca nu..pass sau greed.
*. Ai citit regulile guildei si esti de acord cu ele?:Da,si iam promis lu rashu ceva.(stie el)
*. Altceva ce ar trebuii sa stim?: Very Happy Pot sa deschid ORICE lockbox Very Happy chiar si Titansteel lockboxez
Back to top Go down
DarkRash

DarkRash


Posts : 27
Join date : 2009-02-01
Age : 35
Location : Iasi

Sector Rogue Empty
PostSubject: Re: Sector Rogue   Sector Rogue EmptyMon Feb 09, 2009 8:38 pm

K om si caracter si k player e super ok...eu is pentru la tine dar sa vedem ce zic si restul oficerilor Smile
Back to top Go down
Marius
Admin
Marius


Posts : 38
Join date : 2009-01-31
Age : 39

Sector Rogue Empty
PostSubject: Re: Sector Rogue   Sector Rogue EmptyMon Feb 09, 2009 10:23 pm

De ce ai plecat de la noi?....In fine avem nevoie de un rogue cu brain caci unicul care'l avem are neuronul in vacanta...So ACCEPTED
Dai whisper la orice officer in game pt invite...Shake,Mucificatoru,Tzigara sau Gaozel
Back to top Go down
https://darkblood.rpg-board.net
Sponsored content





Sector Rogue Empty
PostSubject: Re: Sector Rogue   Sector Rogue Empty

Back to top Go down
 
Sector Rogue
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Blood :: Aplicatie-
Jump to: