Dark Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Home of Dark Blood guild
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Graall - warru nervos :P

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P EmptyMon Feb 16, 2009 9:21 pm

*. Nume: Dario
*. Varsta (min 16): 16
*. Locatie: Bucuresti
*. Sex: Male
*. Char Name: Graall
*. Race: orc
*. Class: Warrior
*. Level: 80
*. Specc: Prot
*. Armory Link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Graall
*. De ce vrei sa te alaturi la Dark Blood?: Mam saturat de guilde hardcore.. creca ar fi mai bine sa ma intorc la voi .. e mai chill in plus ma simt bine printre romani.
*. Guide Anterioare?: Dark Blood , Eternals
*. Raid experience Pre-TBC: MC
*. Raid experience Pre-WOTLK: Toate raidurile de Pre-wotlk
*. De ce ar trebuii sa te acceptam?: Am experienta... pot sa ajut mult
*. Ce poti sa faci pt noi??: Pot sa tin aggro cat mai bine sau de ce nu dps.
*. Cand poti raida si pt cat timp?:Pot raida dupa ora 6 in timpu saptamanii
*. Care este scopul tau in WOW?: Sa ma distrez si sa iau gear
*. Cat de important este lootul pt tine?: Destul de important...
*. Ai citit regulile guildei si esti de acord cu ele?: Sunt de acord
*. Altceva ce ar trebuii sa stim?: -
Back to top Go down
Marius
Admin
Marius


Posts : 38
Join date : 2009-01-31
Age : 39

Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Re: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P EmptyMon Feb 16, 2009 11:27 pm

Ma tu esti serios?.....Tinand cont ca ai plecat lasand o impresie proasta eu unu iti zic DECLINNED dar nu depinde numai de mine.Data viitoare lasa loc de buna ziua cand pleci de undeva ca nu se stie cand te plictisesti de guildele @hardcore@
Back to top Go down
https://darkblood.rpg-board.net
Guest
Guest




Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Re: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P EmptyTue Feb 17, 2009 7:35 am

Ce impresie proasta am lasat mai?? ia zi cati dintre membri din dark blood au plecat pt guilde mai bune?? sau chiar cati dintre ofitzeri?.. Ce impresie proasta am lasat? Nu mam purtat frumos ? Mam certat cu vrun membru?? Nu am tankat bine?? Explicate putin cas derutat
Back to top Go down
Marius
Admin
Marius


Posts : 38
Join date : 2009-01-31
Age : 39

Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Re: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P EmptyTue Feb 17, 2009 7:54 am

Ia amintesteti ce ai zis cand ai plecat..cate P'''e ti-ai bagat in noi.Si in plus ai plecat pt ca nu te-a luat odata la raid dupa ce timp de 3 saptamani numai tu ai fost luat in raid si ai acumulat gear.Da majoritatea dintre noi am plecat insa ne-am intors sa facem ceva bun nu sa ne batem joc cu jucatori de mana a doua care se oftica ca nu-si primesc lootul cuvenit.Hai post inchis ca nu stau sa-ti explic 15 ani
Back to top Go down
https://darkblood.rpg-board.net
Graall




Posts : 1
Join date : 2009-02-17

Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Re: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P EmptyTue Feb 17, 2009 1:01 pm

Mai Mariuse.. tu nu sti care a fost combinatia.. io am plecat pentru ca mam dus la o guilda mai buna faza cu lootu heh.. doar o scuza.. si sa'ti mai spun de ce am plecat pai simplu lumea nu isi dadea interesu la raiduri nu se arata mai nimeni.. Io nus genu de om care sa ma rog de voi dar guilda asta e speciala si chiar vreau sa va ajut. Si as vrea sa vad parerea celoralti ofiteri
Back to top Go down
Bleah




Posts : 4
Join date : 2009-02-16

Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Re: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P EmptyWed Feb 18, 2009 12:07 pm

Declined...no comment
Back to top Go down
Sponsored content





Graall - warru nervos :P Empty
PostSubject: Re: Graall - warru nervos :P   Graall - warru nervos :P Empty

Back to top Go down
 
Graall - warru nervos :P
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Blood :: Aplicatie-
Jump to: