Dark Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Home of Dark Blood guild
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 illidari-elemental shaman

Go down 
4 posters
AuthorMessage
miki




Posts : 1
Join date : 2009-02-16

illidari-elemental shaman Empty
PostSubject: illidari-elemental shaman   illidari-elemental shaman EmptyMon Feb 16, 2009 9:54 pm

*. Nume:Botez Mihai
*. Varsta (min 16):16
*. Locatie:Bucuresti
*. Sex:masculin
*. Char Name:illidari
*. Race:tauren
*. Class:shaman
*. Level:80
*. Specc:elemental
*. Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Illidari
*. De ce vrei sa te alaturi la Dark Blood?:stiu ca este un super guild am mai fost in el si cand am iesit am iesit din cauza ca intervenisera niste probleme.Nusht ce s-a intamplat dar tzigara sefu:)) a iesit din g si eu dupa el.Akm vreau sa ma alatur guildului din nou dak se poate.
*. Guide Anterioare?:call to arms
*. Raid experience Pre-TBC:am jukt si pre tbc dar nu am fakt raiduri
*. Raid experience Pre-WOTLK:BT,mgt,maghteridon cu fututa:)) si multe heroice
*. De ce ar trebuii sa te acceptam?:pey nusht dar va pot fi de folos dau dmg frumos nusht ce sa zic
*. Ce poti sa faci pt noi??:orice dar raiduri in timpu sapt nu prea...scoala asta:)) dar in weekend se poate.A si pot dalea scurte eoe,voa,os de astea zis ca pot si in timpu sapt.
*. Cand poti raida si pt cat timp?:in weekend mereu si cum am zis mai sus alea usoare in timpu sapt
*. Care este scopul tau in WOW?:sa fac cel mai tare gear si sa ma distrez cu voi:))
*. Cat de important este lootul pt tine?:pt mine lootu=0 fac raiduri,HC mai mult ca sa ma distrez dar si sa iau gear binenteles,i-au doar iteme care sunt de mine,nu sunt ninja=))
*. Ai citit regulile guildei si esti de acord cu ele?:dap
*. Altceva ce ar trebuii sa stim?:nu dak e ceva ma intrebati in joc.A si ba da sa ma scuzati din cauza trinketului dar nu pot gasi altul ....Very Happy
Back to top Go down
Marius
Admin
Marius


Posts : 38
Join date : 2009-01-31
Age : 39

illidari-elemental shaman Empty
PostSubject: Re: illidari-elemental shaman   illidari-elemental shaman EmptyMon Feb 16, 2009 11:32 pm

Orele la care noi am stabilit heroic raid sunt in intervalul 20-24 lunea,miercurea si joia deci nu prea te incadrezi in program.Tinand cont ca avem nevoie de oameni activi tare m-as bucura sa te vad ca participi la raid.Oricum eu unu zic sa-ti acordam o sansa tinand cont ca ai plecat din cauza lu tzigara:)))...si a zis ca-ti da si 1000gold pt neintelegerea provocata:))
Back to top Go down
https://darkblood.rpg-board.net
DarkRash

DarkRash


Posts : 27
Join date : 2009-02-01
Age : 35
Location : Iasi

illidari-elemental shaman Empty
PostSubject: Re: illidari-elemental shaman   illidari-elemental shaman EmptyTue Feb 17, 2009 3:01 am

Jet Mariuse cu 1k gold a tau =))


Illidari deci lol! hai ok ai si votul meu xD
Back to top Go down
Mucificatoru

Mucificatoru


Posts : 5
Join date : 2009-02-01
Age : 39

illidari-elemental shaman Empty
PostSubject: Re: illidari-elemental shaman   illidari-elemental shaman EmptyTue Feb 17, 2009 3:03 am

welcome back in cazul asta Razz
Back to top Go down
Sponsored content





illidari-elemental shaman Empty
PostSubject: Re: illidari-elemental shaman   illidari-elemental shaman Empty

Back to top Go down
 
illidari-elemental shaman
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Orchy shaman elemental

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Blood :: Aplicatie-
Jump to: