Dark Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Home of Dark Blood guild
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Vegitto>>>Eragonx

Go down 
AuthorMessage
Eragonx
Guest




Vegitto>>>Eragonx Empty
PostSubject: Vegitto>>>Eragonx   Vegitto>>>Eragonx EmptyMon Mar 02, 2009 7:57 pm

Nume: Lecu Mihai
Varsta:18 ani
Locatie: Bucuresti
Sex: masculin
Char name: Vegitto >>> Eragonx (in max 2 sapt il schimb in Eragonx)
Race: blood elf
Class: paladin
Level: 74
Specc: retri ( si prot)
Armory link
De ce vrei sa te alaturi la Dark Blood?: pai din cate am auzit de la cappa guilda e marfa, am mai fost odata in guilda da am fost dat afara ca luna trecuta nam jucat
Raid exp pre-tbc: pe blizzard nu am jucat e primul char da pe sv private am facut jucat raiduri mai putine
Raid exp pre-wotlk:tot asa pe sv private si cam toate raidurile mai putin sunwell ca nam avut noroc
De ce ar trebui sa te acceptam?: pai nush ce sa zic
Ce poti sa faci pt noi?: ajut in raiduri, chestii care se fac intr-o guilda, ajut ceilalti jucatori dak au nevoie
Cand poti raida si pt cat timp?: in weekend mai tot timpul iar in cursul saptamanii intre 16:00 si 22:00
Care este scopul tau in wow?: sa fac tot ce se poate si sa ma distrez jucand
Cat de important este lootul pt tine?: este important da nu sunt disperat dupa el, dak am noroc sal iau bine dak nu exista si o a doua oara
Ai citit regulile guildei si esti de acord cu ele?da
Altceva ce ar trebui sa stim?nu dak vreti sa stiti altceva ma intrebati in joc
Back to top Go down
DarkRash

DarkRash


Posts : 27
Join date : 2009-02-01
Age : 35
Location : Iasi

Vegitto>>>Eragonx Empty
PostSubject: Re: Vegitto>>>Eragonx   Vegitto>>>Eragonx EmptyTue Mar 03, 2009 2:49 pm

Aoleu si tu pana 10 poti raida?xD la noi raidurile tzin pana pe la vreo 11-12 deci...
Nah officers decide plx?xD
Back to top Go down
 
Vegitto>>>Eragonx
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Blood :: Aplicatie-
Jump to: